fbpx

SIC ITUR AD ASTRA

Czy wrócimy na Uniwersytet Łysogórski? Co zrobiła Róża w ostatnim rozdziale „Sub Rosy” i jakie będą tego konsekwencje? Jak potoczą się losy jej przyjaciół? Czy Paryż skrywa w sobie słowiańską tajemnicę? A może odpowiedzi ukryte są głęboko w litewskim lesie?

„Ad Astra” to druga część przygód Róży Świętojańskiej, która przynosi wiele odpowiedzi i … jeszcze więcej pytań.

Gotowi na kolejną przygodę?

 

TOM 1: Sub Rosa 

„Sub Rosa” to opowieść o przygodzie, tajemnicy i poznawaniu samego siebie.

Dwudziestotrzyletnia Róża wraca do Polski, żeby podjąć naukę na Uniwersytecie Łysogórskim. To pierwsza wyższa uczelnia w kraju, która naucza arkanów magii.

Zaczynanie wszystkiego od początku nie jest łatwe, ale Róża jest zdeterminowana, żeby wreszcie poczuć się gdzieś „jak w domu”. Pomagają jej w tym przyjaciele: Wega i Corveusz. Ważną rolę w jej życiu zaczyna odgrywać zacieśniająca się znajomość z najmłodszym profesorem uniwersytetu – Jonaszem Widem, który uczy czytania w  myślach.

Z właściwą sobie niefrasobliwością Róża początkowo ignoruje dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się wokół niej, aż w końcu wydarza się coś, co odmieni jej życie na zawsze.

Cześć, nazywam się Ania Jurewicz

Mam 29 lat, od 6 mieszkam we Francji, w Strasbourgu. Jestem mamą 6 letniej Emmy i macochą dwóch chłopców.

Z zawodu jestem psychologiem, pracuję głównie online wspierając ludzi w trudnych momentach ich życia. Wybrałam te studia zarówno po to, żeby móc pomagać innym, ale też, żeby lepiej rozumieć ludzi i stwarzać realistyczne postaci literackie. 

Interesuję się Słowianami i historią naszych przodków, co przejawia się wyraźnie w mojej twórczości. Czytam poezję i wzruszają mnie obrazy Moneta.

Piszę, tworzę i wymyślam już od 17 lat, dlatego jeśli lubisz czytać, to jesteś we właściwym miejscu.

Miło mi Cię poznać,

Zacznij przygodę na Łysej Górze

Sięgnij po „Sub Rosę” i rozpocznij naukę na pierwszym polskim uniwersytecie magicznym.

Chcesz wiedzieć, co będzie dalej? Zamów „Ad Astrę”. Premiera już 6.01.2020!

 

Wyświetlanie 7–9 z 11 wyników