fbpx
SERIA: RÓŻA ŚWIĘTOJAŃSKA

Główną bohaterką tej opowieści jest 23 letnia wiedźma – Róża Świętojańska, która powraca do Polski z emigracji i zaczyna studia na Uniwersytecie Łysogórskim.

W „Sub Rosie” – pierwszej części trylogii Róża uczy się świata magii, poznaje rodzime podejście do czarów i stara się dopasować do środowiska. Zawiązują się pierwsze przyjaźnie między studentami, ale pojawia się też nietypowa relacja z pewnym młodym profesorem – Jonaszem Widem.

Sytuacja robi się poważna, kiedy w niespodziewany sposób zaczyna się spełniać marzenie Róży o przeżyciu przygody. Wszystko to, w co wierzyła i czemu ufała, zostanie poddane w wątpliwość.

„Sub Rosa” zabiera Czytelnika w podróż po magicznych miejscach Polski. Odwiedzimy także Paryż, poznając kilka tajemnic z przeszłości głównej bohaterki. To psychologiczno-przygodowa opowieść o zwykłej dziewczynie, której przytrafiło się coś bardzo niesamowitego.

„Ad Astra” to kontynuacja przygód Róży. Po wydarzeniach z pierwszego tomu, trudno będzie jej wrócić do rzeczywistości uniwersyteckiej. Tym bardziej, że w okolicy mają miejsce tragiczne wydarzenia, które rzucają się długim cieniem na spokojne życie kampusu na szczycie Łysej Góry. Róża szuka odpowiedzi na rodzące się w niej pytania  w zapomnianych wierzeniach Słowian, staje twarzą w twarz z bogiem i dołącza do tajemniczej loży masońskiej.

Drugi tom jest pełen humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji i emocjonujących przygód. Czytelnicy mówią, że tę część połyka się w kilka chwil i nie można się od niej oderwać.

 

W przygotowaniu tom trzeci: „Axis Mundi„.  

MÓW MI ANIA, CZYLI O AUTORCE.
Cześć, nazywam się Ania Jurewicz.

Z zawodu jestem psychologiem, pracuję głównie online wspierając ludzi w trudnych momentach ich życia. Wybrałam te studia zarówno po to, żeby móc pomagać innym, ale też, żeby lepiej rozumieć ludzi i stwarzać realistyczne postaci literackie.

Interesuję się Słowianami i historią naszych przodków, co przejawia się wyraźnie w mojej twórczości. Czytam poezję i wzruszają mnie obrazy Moneta.

Piszę, tworzę i wymyślam już od 17 lat, dlatego jeśli lubisz czytać, to jesteś we właściwym miejscu.

POBIERZ PIERWSZY ROZDZIAŁ
Chcesz zajrzeć do środka? Kliknij TUTAJ i pobierz pierwszy rozdział „Sub Rosy” w całości i za darmo.

Poznaj świat Róży Świętojańskiej i zostań w nim na dłużej.

ZAMÓW KSIĄŻKI
Masz ochotę dołączyć do nas na Łysej Górze? TEN link przeniesie Cię do sklepu, w którym zamowisz swoje Róże.
RECENZJE
FANDOM
BLOG I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
KONTAKT I WSPÓŁPRACA